שתף
ביובית בנתניה

זקוקים לביובית באיזור נתניה?

ביובית היא משאית ייעודית שעליה מותקנת מערכות טכנולוגיות מתקדמות. מטרתה של הביובית הינה טיפול בתקלות שונות הנגרמות במערכת הביוב, באמצעות מערכות אינסטלציה מתקדמות וייעודיות לכך.

הביובית משמשת לרוב לשאיבת נוזלים או שפכי ביוב, פתיחת סתימות קשות הנובעות מהימצאות בטון או שורשי עצים בקווי הביוב, או שימוש לקוי במערכת הביוב משותפת היוצר סתימה.

הביובית, באמצעות לחץ המים הגבוה שאפשרי לעשות בו שימוש באמצעותה, נועדה לפתוח סתימות קשות וכן לבצע שטיפה וניקוי של מערכת הניקוי.

באילו מקרים יש צורך בהזמנת ביובית בנתניה, מה כדאי לדעת ואיך עובד התהליך?

מתי נצטרך להשתמש בשירות?

בערים מסוימות ביניהם נתניה והסביבה, ישנו צורך בשימוש בביובית. הסיבה לכך נובעת לרוב מבורות ביוב או מערכות ביוב ישנות הזקוקות לטיפול ותחזוק.

מעבר למטרד האסתטי והריחות הלא נעימים, חשוב לדעת שאלו הם רק תוצר לוואי של הבעיה האמיתית. הזנחת הטיפול במערכת הביוב, עשויה להוות סכנת בריאותית – וזו אחת הסיבות המרכזיות שמומלץ לבצע טיפול תקופתי ותחזוקה שוטפת ללא הזנחת הנושא.

הצורך בביובית בנתניה כמו גם בערים אחרות ברחבי הארץ, נובע לרוב כתוצאה מחדירת מי גשמים או שפכים, הצפה במערכת הביוב או סתימה שנגרמת.

ברגע שאחת התקלות האלו מתרחשות, יש צורך כמובן לטפל בבעיה. במקרים מסוימים, הצורך בטיפול הופך לדחוף שכן מערכת הביוב עולה על גדותיה. מקרים כאלו, לרוב הינם תוצאה של הזנחת הטיפול השוטף או דחייתו.

הזמנת ביובית בנתניה – מתי הצורך עולה?

לרוב, הצורך בשימוש בביובית הינו של חברות מסחריות או בתי עסק. הן בעסקים גדולים והן בקטנים, ישנו צורך בתחזוקה של מערכת הביוב. תחנות דלק, מרכזי עסקים, מרכזי תעשייה, חנויות וקניונים הם הנפוצים ביותר במגזר המסחרי העושים שימוש בביובית.

השימוש הפרטי בביובית הינו לרוב בדירות גן, בתי משותפים או בתים פרטיים בעלי מערכת ביוב נפרדת.

ישנם בתי עסק שזקוקים לטיפול או שירות חד פעמיים, ולעומתם ישנם בתי עסק שזקוקים לטיפול בתדירות גבוה וקבועה. כך למשל, מוסכים ומסעדות המייצרים שמנים רבים במהלך העבודה, נדרשים על פי תקנות איכות הסביבה לריקון בורות השמן באופן שוטף וללא דיחוי.

מחיר הזמנת ביובית

ישנם מקרים שבהם יש צורך בשירותי ביובית, ויתכן שבאופן מיידי. כדי לפתור בעיות קלות עד מורכבות במערכת הביוב, מומלץ להיעזר בחברה המחזיקה צוות רב מקצועי ומיומן, בדומה לצוות שמציעה חברת טביב ללקוחותיה.

במקרה של הזמנת ביובית בנתניה דרך טביב, העבודה תתבצע על ידי צוות בעל ניסיון, מיומן ומקצועי, המכיר את הטכנולוגיה ואת הציוד.

מחיר הזמנת ביובית תלוי במקרה הספציפי, בצורך העולה ובמורכבות הטיפול. כמו כן, דחיפות האירוע רלוונטית גם היא בחלק מהמקרים.

במקרה שבו מדובר בצורך בפתיחת סתימה שאינה מורכבת, המחיר ינוע בטווח המחירים של מאות שקלים הנע בין 400 ₪ ועד כ-700 ₪. במקרים שהם ישנו צורך בפתרון מורכב יותר או בשילוב של צילום קו ביוב, המחיר ישתנה בהתאם לכך.

כדאי לדעת שכל מקרה נדרש להיות מטופל במועד המתאים, בהתאם לצורך ובהתאם לפרוטוקול הקבוע בחוק העומד בתנאי איכות הסביבה.

הזמנת ביובית בנתניה דרך חברת טביב

חברת טביב מעמידה לרשות לקוחותיה את צי הביוביות הגדול ביותר במדינה, לצדו ניסיון של כשלושים שנות שמירה על איכות הסביבה.

טביב מחזיקה במתקן המשמש לצורך טיפול בשפכים שומניים, מינרליים וסניטריים.
כך, אנו לא מספקים את שירותי הביובית בלבד אלא את המעטפת כולה. החל משאיבת השפכים או הנוזלים ממערכת הביוב, עד השינוע וכלה בטיפול בשפכים בהתאם למקרה הרלוונטי.

לקוחותינו מקבלים מאיתנו ליווי וייעוץ הניתן על ידי צוות מקצועי, מוסמך ומיומן מטעם חטיבת איכות הסביבה.
הייעוץ כולל מסמך תדירות שאיבה לייעול העבודה השוטפת, כאשר במהלך התהליך אנו זמינים ללקוחותינו בכל עת ומתבצעות עבודות חירום 24/7.

זקוקים לשירותי ביובית בנתניה? השאירו פרטים ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם.

תוכן עניינים